جزئیات بیش تری از زمینه های فعالیت ما ...

 
         
          1. طراحی و اجرای سیلوهای بتنی ذخیره غلات

          2. طراحی و اجرای فونداسیون سیلوهای فلزی ذخیره غلات

          3. طراحی و اجرای کارخانجات آرد و سایر مواد غذایی

          4. طراحی و اجرای سازه های صنعتی

          5. طراحی و اجرای سازه های بانجی جامپینگ

          6. طراحی پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و ...

 

سیلوهای بتنی

سیلوهای بتنی یکی از مهمترین سازه های مورد نیاز جهت ذخیره و انبار کردن مواد دانه ای (نظیر گندم، ذرت، یونجه و یا حتی سیمان و ...) می باشند. طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای سیلوهای ذخیره گندم و سازه های مرتبط با آن بخش مهمی از فعالیت های این مجموعه را تشکیل می دهد. از آنجا که سیلوهای ذخیره گندم نقش استراتژیکی در خود کفایی کشور دارند، بنابراین ساخت و گسترش آنان می تواند گامی ارزشمند در جهت رفاه حال کشاورزان و مردم عزیز این مرز و بوم باشد.

نوفن تحکیم  مفتخر است که اعلام نماید به پشتوانه چندین دهه فعالیت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت سیلوهای بتنی، امکان ارائه طرح های توجیهی، جانمایی کندوها و ساختمان های موجود در سایت، نقشه های معماری، سازه ای و همچنین برنامه زمان بندی دقیق، جهت اجرا و بهره برداری از پروژه ها در کوتاه ترین مدت ممکن را دارد. جهت کسب اطلاعات بیش تر در مورد رزومه کاری ما در مورد مشاوره، طراحی و اجرای انواع سیلوهای بتنی، می توانید با کلیک بر روی لینک زیر اقدام فرمائید.

رزومه کاری ما در زمینه سیلوهای بتنی

سیلوهای فلزی

هرچند که سیلوهای فلزی Roll Framing در مدت زمان کوتاه تر و با هزینه پایین تری نسبت به سیلوهای بتنی ساخته می شوند (حدود 40 درصد کاهش هزینه های ساخت) اما به دلیل ضعف آن ها در مقابله با بارهایی نظیر باد و زلزله می توان گفت که سیلوهای بتنی همواره دارای ضریب اطمینان بالاتری نسبت به سیلوهای فلزی می باشند.

همان طور که در بخش مقالات، به صورت بیان گردید، این نکته را باید در نظر داشت که برای مقایسه ای صحیح میان سیلوهای بتنی و فلزی نیاز به درنظر گرفتن مواردی نظیر: هزینه تمام شده، مشکلات اجرایی، مدت زمان ساخت، کیفیت و هزینه های نگهداری مواد ذخیره شده درون کندوها، پایداری سازه در برابر نیروهای جانبی و همچنین نشست های نامتقارن، هزینه های جاری، طول عمر سازه، نوسانات ارزی و اولویت های سازمان غله و ... می باشد.

در ضمن شرکت ما با توجه به دارا بودن سابقه ای طولانی در زمینه طراحی و اجرای سیلوهای بتنی و فلزی، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره، طراحی و ساخت آن ها اعلام می دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیش تر در مورد جزئیات رزومه کاری این شرکت در مورد پروژه های مرتبط با سیلوهای فلزی می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمائید.

 

رزومه کاری ما در زمینه سیلوهای فلزی

 

کارخانجات آرد و سازه های صنعتی

از جمله سازه های صنعتی طراحی شده توسط این شرکت، می توان به سوله فلزی با دهانه 46 متر (کارخانه خودروسازان) واقع در استان تهران، اشاره کرد. البته این مجموعه علاوه بر امکان طراحی و اجرای انواع سیلوها و سازه های صنعتی متداول، به دلیل شناخت کافی و به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت کارخانجات آرد و سیلوهای گندم، سیلوهای صادرات، الواتورهای اسکلت فولادی و ... این امکان را دارد تا با ارائه مشاوره و طرح های پیشنهادی خود، کارفرمایان گرامی را در مسیر ساخت پروژه های خود در این زمینه همراهی نماید.

بدین منظور و به جهت دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش پروژه های خود، می توانید از طریق راه های ارائه شده در قسمت تماس با ما  استفاده نمائید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیش تر در مورد جزئیات رزومه کاری این شرکت در مورد پروژه های مرتبط با سیلوهای فلزی می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمائید.

 

رزومه کاری ما در زمینه کارخانجات آرد و سازه های صنعتی

سازه های بانجی جامپینگ

پرش بانجی یا بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) فعالیتی می باشد که در آن فرد خود را توسط محافظ و طناب فنردار از ارتفاعی بلند به پایین پرتاب می کند. این ورزش توسط افرادی در دهه 1950 میلادی در ابتدا انجام و در همان سال ها طرفداران خود را پیدا کرد. این ورزش به طور مدرن برای اولین بار در آوریل 1979 میلادی در بریستول، انگلستان توسط چهار نفر از اعضای کلوپ ورزش های خطرناک انجام شد و این چهار نفر از روی پل معلق کلیفتون به پایین پریدند.

در کشور ما نیز این ورزش از حدود سال 1385 برپا شده است.

شرکت نوفن تحکیم  از جمله نخستین پیشگامان در طراحی و ساخت این سازه ها در کشور بوده است. از جمله پروژه های به بهره برداری رسیده می توان به سکوهای ساخته شده در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران، باشگاه پرش توچال و مجتمع تفریحی ورزشی گنج نامه همدان اشاره کرد.

 

رزومه کاری ما در زمینه سازه های بانجی جامپینگ

سازه های ساختمانی

شرکت فنی مهندسی نوفن تحکیم  بیش از یک ربع قرن است که در زمینه طراحی سازه، معماری و اجرای ساختمان های متداول (اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ...) فعالیت می کند. پروژه هایی نظیر: ساخت مجتمع های مسکونی مجموعاً دارای 2580 واحد، ساختمان مسکونی مسکن مهر پردیس، اجرای ساختمان های ویلایی در لواسان و ... تنها بخشی از فعالیت های این مجموعه را در زمینه طراحی و ساخت خانه ها واحدهای آپارتمانی تشکیل می دهند.

 

تجربیات ما در این زمینه

طراحی فونداسیون و تحکیم بستر

شرکت فنی مهندسی نوفن تحکیم  بیش از یک ربع قرن است که در زمینه طراحی سازه، معماری و اجرای ساختمان های متداول (اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ...) فعالیت می کند. پروژه هایی نظیر: ساخت مجتمع های مسکونی مجموعاً دارای 2580 واحد، ساختمان مسکونی مسکن مهر پردیس، اجرای ساختمان های ویلایی در لواسان و ... تنها بخشی از فعالیت های این مجموعه را در زمینه طراحی و ساخت خانه ها واحدهای آپارتمانی تشکیل می دهند.

 

سوابق کاری ما در این حوزه